V
Pronađi kod partnera
Pronađi u Mlinar prodavaonici
Čokoladni biskvit u kombinaciji s laganom kremom i glazurom od čokolade idealan je za sve ljubitelje slatkoga. Cijena na 02.05.2025.: 12,00 EUR
Kategorija: Torte i kolači
Masa: 630 g
Udio energije u proizvodu (100g): 1616.2 KJ
Energetski sadržaj proizvoda (100g): 386.7 KCAL
Dostupno u gradovima: Osijek, Višnjevac, Slavonski Brod, Vinkovci, Đakovo, Županja, Vukovar, Beli Manastir, Valpovo, Belišće, Našice, Požega, Virovitica, Sisak, Petrinja, Glina, Krapina, Zagreb, Sesvete-Kraljevec, Zagreb-Buzin, Sesvete, Sveta Nedelja, Dugo Selo, Sveti Ivan Zelina, Ivanić-Grad, Jastrebarsko, Karlovac, Križevci, Bjelovar, Koprivnica, Vrbovec, Varaždin, Čakovec, Novi Marof, Nedelišće, Split, Kaštel Kambelovac, Zadar, Preko, Šibenik, Knin, Petrčane, Poreč, Pula, Rovinj, Umag, Vrsar, Fažana, Pazin, Labin, Rijeka, Matulji, Opatija, Crikvenica, Senj, Malinska, Čepin, Vir, Novigrad, Novi Vinodolski, Selce, Baška, Pakoštane, Tribunj, Rogoznica, Murter, Bale, Buje, Krk, Medulin, Primošten, Trogir, Vodice, Starigrad Paklenica, Samobor, Slatina, Kukuljanovo
| Gluten | Da |
|---|---|
| Mlijeko | Da |
| Soja | Da |
| Lješnjak | Da |
| Kikiriki | Da |
| Jaja | Da |
| Orašasto voće | U tragovima |
| Kikiriki | U tragovima |
| Sezam | U tragovima |
| Masti | 21.90 g |
|---|---|
| Zasićene masne kiseline | 12.10 g |
| Ugljikohidrati | 42.10 g |
| Bjelančevine | 5.20 g |
| Sol | 0.24 g |
| Šećer | 26.60 g |