V
Pronađi u Mlinar prodavaonici
Mekani čokoladni biskvit punjen kremom od kikiriki paste, ukrašena sjeckanim kikirikijem i preljevom od karamele. Cijena na 02.05.2025.: 18,00 EUR
Kategorija: Torte i kolači
Masa: 800 g
Udio energije u proizvodu (100g): 1724 KJ
Energetski sadržaj proizvoda (100g): 413 KCAL
Dostupno u gradovima: Osijek, Višnjevac, Slavonski Brod, Vinkovci, Đakovo, Županja, Vukovar, Beli Manastir, Valpovo, Belišće, Našice, Požega, Virovitica, Sisak, Petrinja, Glina, Krapina, Zagreb, Sesvete-Kraljevec, Zagreb-Buzin, Sesvete, Sveta Nedelja, Dugo Selo, Sveti Ivan Zelina, Ivanić-Grad, Jastrebarsko, Karlovac, Križevci, Bjelovar, Koprivnica, Vrbovec, Varaždin, Čakovec, Novi Marof, Nedelišće, Split, Kaštel Kambelovac, Zadar, Preko, Šibenik, Knin, Petrčane, Poreč, Pula, Rovinj, Umag, Vrsar, Fažana, Pazin, Labin, Rijeka, Matulji, Opatija, Crikvenica, Senj, Malinska, Čepin, Vir, Trogir, Novigrad, Novi Vinodolski, Selce, Baška, Pakoštane, Tribunj, Rogoznica, Murter, Bale, Buje, Funtana, Krk, Medulin, Primošten, Starigrad Paklenica, Vodice, Samobor, Slatina
| Gluten | Da |
|---|---|
| Mlijeko | Da |
| Jaja | Da |
| Kikiriki | Da |
| Soja | Da |
| Sezam | U tragovima |
| Orašasto voće | U tragovima |
| Masti | 24.00 g |
|---|---|
| Zasićene masne kiseline | 11.00 g |
| Ugljikohidrati | 42.00 g |
| Bjelančevine | 7.70 g |
| Sol | 0.50 g |
| Šećer | 27.40 g |