Pronađi u Mlinar prodavaonici
NOVO U MLINARU! Kremasti ganache od bijele čokolade s komadićima malina i bijelom čokoladom na pirovom biskvitu.
Kategorija: Torte i kolači
Masa: 800 g
Udio energije u proizvodu (100g): 1709 KJ
Energetski sadržaj proizvoda (100g): 410 KCAL
Dostupno u gradovima: Bale, Baška, Beli Manastir, Belišće, Bjelovar, Čakovec, Čepin, Crikvenica, Dugo Selo, Funtana, Ivanić-Grad, Jastrebarsko, Karlovac, Knin, Koprivnica, Križevci, Krk, Labin, Malinska, Novi Marof, Novi Vinodolski, Novigrad, Opatija, Osijek, Pakoštane, Pazin, Petrinja, Poreč, Požega, Preko, Primošten, Pula, Rijeka, Rogoznica, Rovinj, Samobor, Selce, Sesvete, Sesvete-Kraljevec, Šibenik, Sisak, Slavonski Brod, Split, Sveta Nedelja, Sveti Ivan Zelina, Trogir, Umag, Varaždin, Vinkovci, Virovitica, Višnjevac, Vodice, Vrbovec, Vrsar, Vukovar, Zadar, Zagreb, Zagreb-Buzin, Kukuljanovo
| Gluten | Da |
|---|---|
| Mlijeko | Da |
| Jaja | Da |
| Lješnjaci | Da |
| Badem | Da |
| Kikiriki | Da |
| Gorušica | U tragovima |
| Orašasto voće | U tragovima |
| Sezam | U tragovima |
| Masti | 25.93 g |
|---|---|
| Zasićene masne kiseline | 14.45 g |
| Ugljikohidrati | 40.24 g |
| Šećeri | 31.23 g |
| Bjelančevine | 3.84 g |
| Sol | 0.49 g |