V
Pronađi u Mlinar prodavaonici
Sočni, mekani čokoladni biskvit na kojem se nalazi ganache od bijele belgijske čokolade i 97% pistacio paste te čokoladni ganache od tamne belgijske čokolade. Cijela torta dekorirana je kakao prahom, bijelom belgijskom čokoladom i neodoljivim pistacijom. Cijena na 02.05.2025.: 40,00 EUR
Kategorija: Torte i kolači
Masa: 1450 g
Udio energije u proizvodu (100g): 1757 KJ
Energetski sadržaj proizvoda (100g): 421 KCAL
Dostupno u gradovima: Osijek, Višnjevac, Slavonski Brod, Vinkovci, Đakovo, Županja, Vukovar, Beli Manastir, Valpovo, Belišće, Našice, Požega, Virovitica, Sisak, Petrinja, Glina, Krapina, Zagreb, Sesvete-Kraljevec, Zagreb-Buzin, Sesvete, Sveta Nedelja, Dugo Selo, Sveti Ivan Zelina, Ivanić-Grad, Jastrebarsko, Karlovac, Križevci, Bjelovar, Koprivnica, Vrbovec, Varaždin, Čakovec, Novi Marof, Nedelišće, Split, Kaštel Kambelovac, Zadar, Preko, Šibenik, Knin, Petrčane, Poreč, Pula, Rovinj, Umag, Vrsar, Fažana, Pazin, Labin, Rijeka, Matulji, Opatija, Crikvenica, Senj, Malinska, Čepin, Vir, Novigrad, Novi Vinodolski, Selce, Baška, Pakoštane, Tribunj, Rogoznica, Murter, Buje, Bale, Krk, Medulin, Primošten, Starigrad Paklenica, Trogir, Vodice, Samobor, Slatina
| Mlijeko | Da |
|---|---|
| Jaja | Da |
| Gluten | Da |
| Pistacio | Da |
| Kikiriki | U tragovima |
| Orašasto voće | U tragovima |
| Masti | 27.00 g |
|---|---|
| Zasićene masne kiseline | 13.00 g |
| Ugljikohidrati | 39.00 g |
| Bjelančevine | 5.00 g |
| Sol | 0.10 g |
| Šećer | 33.00 g |