Pronađi u Mlinar prodavaonici
NOVO U MLINARU! Ganache od bijele čokolade s pastom od tostiranih lješnjaka i coco snack namazom na bijelom biskvitu s kokosom, ukrašeno kokosom i čipsom od kokosa.
Kategorija: Torte i kolači
Masa: 800 g
Udio energije u proizvodu (100g): 1897 KJ
Energetski sadržaj proizvoda (100g): 456 KCAL
Dostupno u gradovima: Bale, Baška, Beli Manastir, Belišće, Bjelovar, Čakovec, Čepin, Crikvenica, Dugo Selo, Fažana, Funtana, Ivanić-Grad, Jastrebarsko, Karlovac, Knin, Koprivnica, Križevci, Krk, Labin, Malinska, Matulji, Medulin, Murter, Našice, Nedelišće, Novi Marof, Novi Vinodolski, Novigrad, Opatija, Osijek, Pakoštane, Pazin, Poreč, Požega, Preko, Primošten, Pula, Rijeka, Rogoznica, Rovinj, Samobor, Selce, Senj, Sesvete, Sesvete-Kraljevec, Šibenik, Sisak, Slavonski Brod, Split, Sveta Nedelja, Sveti Ivan Zelina, Tribunj, Trogir, Umag, Valpovo, Varaždin, Vinkovci, Virovitica, Višnjevac, Vodice, Vrbovec, Vrsar, Vukovar, Zadar, Zagreb, Zagreb-Buzin, Kukuljanovo
| Gluten | Da |
|---|---|
| Mlijeko | Da |
| Jaja | Da |
| Kikiriki | Da |
| Soja | Da |
| Orašasto voće | U tragovima |
| Sezam | U tragovima |
| Masti | 30.80 g |
|---|---|
| Zasićene masne kiseline | 15.14 g |
| Ugljikohidrati | 39.89 g |
| Šećeri | 15.14 g |
| Bjelančevine | 4.78 g |
| Sol | 0.25 g |